تحول در سرویس دهی و خدمات پس از فروش

تحول در سرویس دهی و خدمات پس از فروش

مشتریان روز به روز توقع بیشتری از شما دارند، متنوع تر شده اند و در عین حال وفاداری کمتری دارند. هیچ گاه مشتریان به این راحتی نمی توانستند شما را با شرکت رقیبتان جایگزین کنند. دلیل این ها همه انتظار مشتریان از خدمات و سرویس دهی با کیفیت از کسب و کارهاست. سرویس رسانی که تبدیل به تجربه ای فراموش نشدنی شود.
واحد خدمات از کانال های متفاوتی به مشتریان خدمت رسانی می کند؛ خدمات آنلاین، خدمات تلفنی (از طریق مراکز تماس)، سرویس های حضوری و … ولی توجه به این نکته ضروری است که مشتریان شما با یکدیگر متفاوتند و هر دسته ای از آنها ترجیحات و نیازمندی های خاصی دارد.
سرونو همراه شماست تا به شما کمک کند برای هر دسته از مشتریان خود، کانال مناسب ارائه خدمات را طراحی کرده و با بهینه سازی فرایندهای پشتیبانی علاوه بر کاهش هزینه های ارائه خدمات، تجربه ای ماندگار به مشتریان خود ارائه کنید.

خدمات مشاوره CRM سرونو فقط ارائه چند گزارش نیست، ما در اجرای راهکارها تا رسیدن به نتایج همراه شما خواهیم بود.

تهیه استراتژی و طراحی کانال های خدمت رسانی متمایز (Differentiated Service Strategy and Channel Integration)

تهیه و پیاده سازی استراتژی مرکز تماس contact center
دسته بندی مشتریان براساس نیازمندی ها و رفتارهای متفاوت و ارائه خدمات براساس نیازمندی های تعیین شده و از طریق کانال های موثر

طراحی بهینه فرآیندها و نحوه خدمت رسانی (Service Delivery and Execution)

طراحی و پیاده سازی تکنولوژی های متناسب با کانال های متفاوت خدمت رسانی به مشتریان
ایجاد پایگاه دانشی از مشکلات احتمالی و راه حل های متناسب و پیاده سازی سیستمی برای پیش بینی اشکالات محتمل برای هر دسته از مشتریان
دیگر زمان آنکه تنها یک روش برای خدمت رسانی به تمامی مشتریان داشته باشیم گذشته است. خدمات شخصی سازی شده براساس تقاضا و ترجیحات مشتریان روز به روز گسترده تر شده و انتظارات مصرف کنندگان را به کلی تغییر داده است. دیگر روشی مناسب برای همه وجود ندارد.

نتایج تحول در سرویس دهی به مشتریان

بهبود رضایتمندی و تجربه مشتریان در سطوح مختلف ارتباط با انها
توسعه و ارائه خدمات بهینه ای که توازن میان ارزش رسانی به مشتریان و در عین حال سودآوری کسب و کار را تضمین کند
پاسخ صحیح به مشتریان از طریق بهترین کانال و در بهترین زمان
کاهش مدت زمانی که هر مشتری می بایست برای دریافت خدمات منتظر باشد.

چطور این کار را انجام می دهیم:
  • شناسایی نارسایی ها و نقاط قابل بهبود

مشخص می کنیم در چه قسمت هایی نارسایی فرایندی و تکنولوژیکی وجود دارد و با تحلیل صنعت مربوطه و مقایسه و الگو برداری از رقبا و استفاده از بهترین تجربیات انجام شده (BEST PRACTICE) بهترین راه کار را بیابیم.

  • تحلیل تجاری

بیشتر پروژه ها بدون آن که از دیدگاه تجاری تحلیل شوند، شروع می شوند. به این معنا که در ابتدا مشخص نمی شود انجام آن پروژه چه اهدافی را دنبال می کند و در نهایت هزینه و منفعت آن چیست. در حالیکه باید در زمان شروع، اهدافی که باید به آن ها دست یابیم را تعیین و افراد کلیدی و تاثیر گذار را مشخص و هزینه و منفعت انجام را مشخص نماییم.

  • تهیه نقشه راه و پروپوزال پروژه تحول در سرویس دهی و خدمات پس از فروش