فروش نرم افزار CRM

فروش نرم افزار CRM
فرآیند فروش با نرم افزارCRM ویتایگر

بهبود عملکرد تیم فروش با استفاده از ابزاری که به آنها برای شناخت بهتر مشتریان کمک می نماید، صرف زمان بیشتر برای فعالیت های ارزشمند و ایجاد روابط پایدار با مشتری در هر نقطه از جهان، همه و همه می توانند در بهبود کسب و کار به شما کمک کنند.

نگرشی جامع

شما می توانید به آسانی هر رکوردی را در ویتایگر فارسی جستجو و تغییرات دلخواه خود را برروی آن اعمال کنید.و مانند نمونه کارهای خود رکوردی را ایجاد نمائید.این به صورتی است که هرگونه اطلاعات مرتیط با آن نیز به راحتی قابل جستجو می باشد.همچنین موارد جستجوی شما می تواند از میان سرنخ ها، مشتریان، سازمان ها و فرصت ها نیز باشد. مشاهده متن های مرتبط،ارتباطات از طریق ایمیل،تاریخچه ی کمپین ها، دسترسی آسان برای خواندن و اعمال تغییرات در اسناد از دیگر قابلیت های ویتایگر می باشد.

آمادگی کامل برای حضور در قرارملاقات ها

تقویم جامع ویتایگر شمسی سازی شده که تمامی فعالیت ها و تاریخ ها را می توان در آن ثبت کرد و همچنین سیستم هشدار تقویم که شما را از تمامی رویدادها و قرارملاقات ها آگاه می سازد این اطمینان را به شما میدهد که هرگز هیچ یک از قرارملاقات های خود را فراموش نخواهید کرد و شما با آسودگی خیال با استفاده از رکوردهای از پیش ساخته شده از دستیابی به موفقیت برای وقوع هر رویداد در زمان خود اطمینان خواهید داشت.

انجام وظایف تکراری با استفاده از روش خودکارسازی

با استفاده از سیستم خودکار سازی وظایفی که به صورت مکرر انجام می شوند در زمان خود صرفه جویی کنید.این وظایف مواردی همچون ارسال ایمیل،ایجاد یک رکورد یا قرار ملاقات و یا بروزرسانی فیلدهای مختلف را شامل می شود.در صورتیکه مجموعه شرایط استاندارد که برای شروع این وظایف لازم است مهیا باشد موتور قدرتمند گردش کار ویتایگر می تواند این وظایف را به صورت خودکار انجام دهد.

هماهنگ با ابزار و نرم افزارهای کاربردی و مورد استفاده شما

ویتایگر با برنامه ها و ابزارهای مورد نیاز شما از جمله Outlook، Google Apps، Office، Exchange و غیره سازگاز می باشد و شما می توانید ذهن خود را تنها برروی کسب و کار خود متمرکز کنید.

ویتایگر برروی تلفن همراه شما

دسترسی شما به ویتایگر در هر نقطه از جهان تنها با اتصال به اینترنت امکان پذیر می باشد و در مواقعی که شما به اینترنت دسترسی ندارید می توانید با نصب ویتاگر برروی تلفن همراه اندروید و یا iPhone خود به صورت افلاین نیز به ویتایگر دسترسی داشته باشید و این بدین معناست که اطلاعات شما هیچگاه دور از دسترس شما نخواهد بود.

سیستم گزارش گیری جامع

گزارشی جامع از کوچکترین داده ها تا گرداوری گزارش از گسترده ترین داده ها و همچنین گزارش از موارد فیلتر شده تا گردش کار و عملکرد کارکنان توسط این سیستم در ویتایگر به سادگی امکان پذیر است.استفاده از این اطلاعات شما را در گرفتن تصمیمی خردمندانه برای ساخت حلقه ای که مراحل و فرآیندهای کسب و کار شما را شامل می شود،یاری می کند.